האם ריקודי בטן לגברים

ריקודי בטן הוגדרו לעתים קרובות כפעילות נשית בלבד. רק לאחרונה יש אנשים שעשו זאת

אפשרה לגברים להשתתף ואף להצטיין בצורת אמנות ייחודית זו.

כיום, בבית ספר לאמנויות לילדים בבנגאזי, תראה בנים ובנות רוקדים יחד במשך 12 דקות של השיעור לפני שהם מתפרקים לקבוצות מופרדות מגדריות.

אין יותר סטיגמה על ילדים קטנים שמשחקים עם חצאיות חישוק או שרשראות חרוזים מתנדנדות בשיער.

אחד האולפנים הראשונים לריקודי בטן במצרים קיבל את קבוצת התלמידים הראשונה שלהם וגילה שהמורים אוהבים להתאמן איתם בדיוק כמו ללמד עם אמנים.

רקדנים לבנים יכולים למעשה להרגיש טוב יותר ממקבילותיהם הנשיות כי הם גם לא עמלים תחת עודף בגדים. ולמרות שהם מתחילים רק באמצעות צעיף כיסוי, כשהם מגיעים לשיעור 3 פעמים בשבוע, הם מסיימים בקרוב לסט חזייה וחצאיות כדי שגם הם יוכלו ללמוד איך להתאזן בצד

זה לא רק לנשים.

גברים ונשים כאחד יכולים להשתתף באומנות ריקודי הבטן אם על ידי למידה, או רק באמצעות תמיכה. המהלכים יכולים להיות פשוטים כמו להחליק ולהתפתל כמו חיה, ועד לטריקים מסובכים יותר כמו קפיצה והסתובבות.

גם פעוטות רוקדים עם הוריהם או בזמן שהם משחקים עם חברים, אבל יש כמה ילדים שאולי אפילו מתמחים בצורת ריקוד זו בעצמם.

לא משנה מה הגיל שלך, משקל גוף, גזע או מוצא אתני עשויים לשחק חלק בהרגשתך לגבי ריקודי בטן. עם זאת, הצעדים האידיאליים הם אוניברסליים כך שכל מי שיקבל אותם בטוח יהנה!

ריקודי בטן לגברים עדיין מחזיקים בסטיגמה עבור רבים ומי שעושה זאת עשוי להיאבק בכך שלא יראו אותם כגבריים באופן מסורתי.

יש מקרים מוזרים שבהם הופיעו טקטיקות. לדוגמה, אחד מרקדני הבטן המובילים בעולם אמר: “הם לא יכולים לראות את השרירים של הרקדנית שלי כמו שהיו רואים אצל אישה כי הם על הבטן שלי”.

אברהים קארים בואן מקווה לשנות את הסטיגמות הללו והוא החל לשווק להקות ריקודי בטן בשם Feast of Freedom, שכוללות רקדניות וקוויריות כאחד, כדי “להשתמש באמנות כצינור לחקר אידיאלים איסלאמיים מכילים יותר”.

מאמרים אחרים מצאו שתחרויות רבות של ריקודי בטן לאחרונה התחילו במיוחד כאירועים לנשים בלבד, אך אפשרו משתתפים מכל המינים.

מבוא:

האם ריקודי בטן מערביים מסורתיים הוצגו לנשים על ידי האצולה המצרית לאחר שעשה את דרכו באזור הים התיכון שבו סוחרים יווניים קלטו את הסגנון× How can I help you?